ПОДРУЖЖЯ СУМЧАН ВІДСВЯТКУВАЛО ЗОЛОТЕ ВЕСІЛЛЯ

Дата: 04.02.2019 14:00

Півстоліття разом… як колись пообіцяли один одному молоді і натхненні закохані - за руку крізь біди і радості. Позаду – шалений вир життєвих подій і вагомий досвід у боротьбі з різними негараздами, а попереду – не менш амбітні плани і бажання.
Микола Петрович і Тамара Андріївна хвилюються і ніжно дивляться в очі один одному, готуючись повторити свої весільні обітниці через…50 років!
Мабуть, коли через половину століття подружнього життя поряд з тобою кохана людина, а за спиною – вже дорослі діти, онуки і, навіть, правнуки - це неабияка радість і щастя.
Завдяки сервісам Мін'юсту, закохані навіть через багато років можуть яскраво відсвяткувати #ДеньНародженняКохання.
Нехай започаткована сьогодні традиція святкувати золоте весілля в колі великої дружньої родини передається молодому поколінню, а дерево роду поповнюється новими нащадками.