МОБІЛЬНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА В СУМСЬКОМУ РАЙОНІ

Дата: 11.02.2019 08:23

Фахівці юстиції разом з юристами центру з надання безоплатної правової допомоги завітали з консультаціями до Сумського району, зокрема до Юнаківської та Кіндратівської сільських рад.

Під час візиту особливий інтерес у громадян викликали питання щодо сплати аліментів, виплат дітям війни, субсидій, а також щодо спадкування, в тому числі порядку реєстрації речових прав на нерухоме майно за спадкодавцем, обговорювали алгоритм дій у разі пропущення строку для прийняття спадщини й розподілу спадкового майна між спадкоємцями. Крім того, від жителів району надходили питання щодо трудового законодавства, зокрема скорочення штатів.

Варто зазначити, що такі виїзди мобільної групи в міста чи села області вже стали доброю традицією, яку, до речі, жителі Сумщини активно підтримують про що свідчать позитивні відгуки громадян.

Юстиція – відкрита для людей!