ПРАВОВІ КОНСУЛЬТАЦІЇ У МІСЬКОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 11.02.2019 10:36

Консультування громадян – невід’ємна частина діяльності органів юстиції Сумщини.

Активністю відвідувачів позначилося консультування фахівцями юстиції відвідувачів Сумського міського центру зайнятості. Громадяни, які прийшли до центру зайнятості у пошуках роботи, отримали фахові правові консультації. Мобільний консультаційний пункт – це надання правової допомоги, пошук відповідей на всі проблемні запитання, які виникли у людей цієї категорії. А їх чимало, окрім основної проблеми – пошуку роботи. Цікавили питання сплати аліментів, функціонування реєстрів боржників, соціальна пільга батькам – фахівці юстиції звертали увагу на всі деталі тих чи інших ситуацій.

Співпраця із Сумським міським центром зайнятості продовжиться, адже нині органи юстиції, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» на виконання закону #ЧужихДітейНебуває дбатимуть про працевлаштування безробітних батьків – боржників по аліментах, щоб вони могли платити своїм дітям.