ПРО ДЕРЖАВНИЙ ГЕРБ САМИМ МАЛЕНЬКИМ ГРОМАДЯНАМ

Дата: 21.02.2019 16:38

Фахівці юстиції в День Державного герба відвідали дитячий садок «Ромашка», де розповіли маленьким громадянам про символічний знак українського народу та його історію.

Під час зустрічі працівники юстиції, використовуючи наглядний матеріал, розказали малечі про всі державні символи України. Звичайно, у зв’язку з тим, що 19 лютого українці відзначають День затвердження Державного герба, особлива увага приділялась саме цьому символу. Враховуючи вікові особливості дітей, фахівці юстиції орієнтувались на творче засвоєння отриманих знань, тому одним із етапів заходу стало розфарбування пам’ятки духовної культури нашого народу. Варто зазначити, що малеча дуже емоційно та з зацікавленістю поставилася до завдання, про що свідчили їх щирі посмішки.

Кожен народ має свої традиції, звичаї, мову та національні святині. Дуже важливо поширювати ці знання з самого дитинства, бо любов до Держави прищеплюється з пелюшок.