ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ – ЗАВДАННЯ КОЖНОГО

Дата: 04.03.2019 14:28

На жаль, діти часто не знають, як самостійно розв’язувати ті чи інші проблеми. Булінг – не виняток, тому фахівці юстиції, впроваджуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», проводять з підростаючим поколінням інформаційні заходи, під час яких роз’яснюють школярам, як протидіяти цькуванню.

З метою створення належних умов щодо захисту й інтеграції ромської національної меншини в суспільство, правники відвідали Сумський навчально-виховний комплекс № 16, де зустрілися з дітьми ромської національності задля обговорення з ними зазначеної теми. Так, під час заходу фахівці юстиції роз’яснили школярам, що таке булінг, визначили його види та розповіли куди звертатися за допомогою у випадку, коли став жертвою або свідком цькування. До речі, якщо над дитиною знущаються, батькам необхідно:

1. Подати керівнику закладу освіти заяву про випадки булінгу щодо дитини.
  2. Поясніти дитині, до кого вона може звернутися за допомогою у разі цькування (вчителі, керівництво школи, психолог, старші учні, батьки інших дітей, охорона).
  3. Якщо вирішити ситуацію з булінгом на рівні школи не вдасться – звернутися в поліцію.

Варто зазначити, що в ході спілкування школярі охоче дискутували зпрацівниками установи. Таке положення справ свідчить, що тема протидії булінгу є актуальною.

Юстиція – відкрита для людей!