святковий концерт присвячений до Міжнародного Дня прав жінок і миру

Дата: 11.03.2019 11:44

Весна, як жінка. Жінка, як весна:

буває ніжна, а бува примхлива,

То зазвучить грайливо, як струна,

А то раптом вибухне, мов злива!

10 березня в Деркачівському сільському будинку культури пройшов святковий концерт присвячений до Міжнародного Дня прав жінок і миру.

Неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Учні школи, аматори Деркачівського СБК подарували чудовий концерт прекрасній половині людства. Своїми запальними танцями, піснями, вони вітали мам, бабусь, сестричок. У цепрекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів.

На заході були присутніми голова Вільшанської сільської ради Мельніков М.В., в.о. Деркачівського старостинського округу Дяченко Ю.В. Вони привітали представниць чудової половини людства – жінок зі святом, переглянули концертну програму. Свято пройшло в святковій і дружній атмосфері.