БУЛІНГ, ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО, ПОДАТКОВА ЗНИЖКА, ВИБОРЧІ ПРАВА - НА ВСІ ЦІ ПИТАННЯ «ПРАВОВИЙ MessageBox» ДАСТЬ ВІДПОВІДЬ

Дата: 21.03.2019 11:50

Вже традиційно щотижня наповнений найактуальнішою інформацією від юстиції Сумщини «ПРАВОВИЙ MessageBox» направляється до нової школи.Цього разу місцем його розташування стала Сумська спеціалізована школа № 17.

В «ПРАВОВОМУ MessageBox» діти можуть знайти поради щодо протидії булінгу та домашньому насильству, а їх батьки – якоформити аліменти та як виїхати з дитиною закордон з одним з батьків без дозволу іншого.

У зв’язку з наближенням визначальної для країни події – виборів Президента, юстицією Сумщини до «ПРАВОВОГО MessageBox» для дорослих громадян були додані також пам’ятки виборця, інструкції щодо зміни місця голосування, перелік порушень, які можуть бути під час голосування та передбачена за них відповідальність.

А для тих сумчан, хто оплачує навчання своїх дітей в закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної та вищої освіти,фахівці юстиції підготували інформаційні плакати про податкову знижку на навчання, яка передбачена ініційованим Мінюстом законом.

Так, згідно з законом, для того, щоб отримати податкову знижку необхідно:

• оплатити навчання та зберегти квитанцію про оплату;
  • отримати від роботодавця довідку про доходи;
  • до 31 грудня поточного року заповнити податкову декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік;
  • подати документи на отримання знижки до Державної фіскальної служби за місцем реєстрації та отримати податкову знижку.