ПЕРЕВІРИТИ СЕБЕ У РЕЄСТРІ, ПРОГОЛОСУВАТИ ТА ПРОКОНТРОЛЮВАТИ – СТУДЕНТАМ ПРО ОСНОВНІ КРОКИ ВИБОРЦЯ

Дата: 10.04.2019 09:42

Менш ніж за 2 тижні в Україні відбудеться ІІ тур президентських виборів. Фахівці юстиції Сумщини в рамках всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!» продовжують інформувати громадян щодо виборчих прав та виборчих процедур, а також щодо особливостей участі у виборах.

Правники відвідали студентів Сумського центра професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг, яким розповіли основні кроки, які допоможуть їм реалізувати своє виборче право, тим більше, що значна кількість молоді голосує вперше.Простий алгоритм дій виглядає так:

1. Перевірити себе у списку виборців можна наступним способом:
  • в особистому кабінеті виборця на веб-сайті Державного реєстру виборців DRV.GOV.UA;
  • з 13 квітня 2019 року на виборчій дільниці.
  1. Проголосувати 21 квітня 2019 року з 08:00 до 20:00.
  2. Проконтролювати перебіг голосування. В разі порушення – звернутися до:
  • голови відповідної виборчої комісії;
  • офіційних спостерігачів;
  • поліції.

Спеціалісти юстиції Сумщини вкотре наголосили, що, реалізуючи своє виборче право, молодь не тільки бере участь у процесі державотворення, а й власноруч обирає своє майбутнє. Кожен голос важливий – кожен голос має вплив!