ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ В ПРИМУСОВОМУ ПОРЯДКУ СТЯГУЄ ЄДИНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК

Дата: 16.04.2019 08:34

Сплата єдиного соціального внеску – обов’язок усіх, хто займається підприємництвом. Від цього залежить не тільки наповнення державного бюджету, а й долі працівників, у яких від цієї сплати залежить пенсійне забезпечення у майбутньому.

Однак, не всі сплачують належні платежі вчасно і тоді доводиться втручатися державній виконавчій службі.

Заходи примусу впливають на боржників і вони сплачують потрібні суми, але варто врахувати, що сплачувати доводиться більше, додатково ще й виконавчий збір. За останні дні було стягнуто майже 50 тисяч гривень з підприємців у Ромнах, Недригайлові та Сумському районі.