РОЗШУКАЛИ ТА СТЯГНУЛИ: БОРЖНИКУ З ТРОСТЯНЕЧЧИНИ НЕ ВДАЛОСЯ СХОВАТИСЯ ВІД ДЕРЖАВНОГО ПРИМУСУ

Дата: 17.04.2019 16:35

Тростянчанин Ігор, заборгувавшисвоїй доньці 18 тисяч гривень аліментів, рішення суду зі сплати коштів не виконував та переховувався від органів юстиції.

Державному виконавцю довелося вжити всі примусові заходи для стягнення боргу. Було накладено арешт на майно і кошти боржника, винесені постанови щодо встановлення тимчасових обмежень та навіть оголошеноборжника у розшук за ухвалою суду. Після того, як чоловік влаштувався на роботу, державні виконавці, зреагувавши оперативно, забезпечили стягнення заборгованих коштів.

Тож, не варто ховатися від своїх дітей та від свого обов’язку дбати про них, адже за невиконання цього обов’язку передбачена відповідальність, яка неминуче настане.

Так, за несплату аліментів законом#ЧужихДітейНебуває передбачена:

• заборона виїжджати за кордон, керувати автомобілем, користуватися зброєю та полювати;
  • штрафні санкції від 20% до 50% від суми боргу по аліментам;
  • арештта продаж майна боржника;
  • адміністративна відповідальність у вигляді суспільно корисних робіт та адміністративний арешт у разі ухилення від виконання суспільно корисних робіт;
  • кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі.