КОРИСНИЙ І ЦІКАВИЙ «ПРАВОВИЙ MessageВox» СТОЇТЬ НА СТОРОЖІ ОБІЗНАНОСТІ ШКОЛЯРІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ

Дата: 24.04.2019 09:39

Підкорюючи все більше школярів та їх батьків, корисний і цікавий помічник «ПРАВОВИЙ МessageВox», робота якого ініційована юстицією Сумщини, продовжує охоплювати нові навчальні заклади з метою правової обізнаності громадян.

На цьому тижні інформаційними буклетами замайоріло приміщення Сумської школи № 5. Фахівці юстиції підготували для підростаючого покоління буклети щодо протидії домашньому насильству та булінгу. Також правовий помічник містить корисну інформацію й для батьків –пам’ятку «Відповідальне батьківство», у який, до речі, зазначається про податкову знижку на розвиток дитини (сума, яка повертається державою зі сплаченого батьками податку на доходи). Орієнтований розмір такої знижки становить 18% від фактично сплаченої за навчання суми.

Щоб отримати податкову знижку необхідно:

• оплатити навчання та зберегти квитанцію про оплату;
  • отримати від роботодавця довідку про доходи;
  • до 31 грудня поточного року заповнити податкову декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік;
  • подати документи на отримання знижки до Державної фіскальної служби за місцем реєстрації та отримати податкову знижку.

Отримати знижку можна на оплату навчання дитини у дитячих садках, гуртках, секціях, школах, профтехучилищах, коледжах та закладах вищої освіти.