ПРО ВІДПОВІДАЛЬНЕ БАТЬКІВСТВО У МІСЬКОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 25.04.2019 11:48

Правова обізнаність громадян – одне із пріоритетних завдань юстиції Сумщини.

Фахівці юстиції долучилися до заходу Сумського міського центру зайнятості, де розповіли присутнім про #ВідповідальнеБатьківство. Так, в рамках запровадженої Мін’юстом даної правопросвітницької кампанії «Відповідальне батьківство», що створена в межах загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!», громадяни дізнались про податкову знижку на розвиток дитини, суттєві обмеження до неплатників аліментів та рекомендований розмір аліментів.

Активністю й зацікавленістю відвідувачів позначилась інформація правників щодо послуги #МуніципальнаНяня, яка передбачає відшкодування витрат на няню для дитини до 3 років. Розмір такої компенсації становить з 1 січня 2019 року – 1626 гривень щомісяця. Відшкодування сплачується за кожну дитину, якій надається послуга з догляду муніципальною нянею.

Юстиція – відкрита для людей!