збори Вільшанської первинної організації ветеранів

Дата: 22.04.2019 09:57

18.04.2019 в приміщенні Вільшанського сільського будинку культури відбулися звітно-виборчі збори Вільшанської первинної організації ветеранів.

На зборах були присутні: голова Вільшанської первинної організації ветеранів Скляренко В.М., голова Недригайлівської районної ветеранської організації Кріпак В.Я., Вільшанський сільський голова Мельніков М.В., начальник відділу праці та соціального захисту населення Вільшанської сільської ради Дремова Л.М.

Збори відкрив голова Вільшанської первинної організації ветеранів Скляренко В.М. на повістці дня були винесені такі питання:

• Звіт голови ветеранської організації за період з 01.01.2019 по 01.01.2019 р.
  • Звіт ревізора ветеранської організації.
  • Вибори нового складу ради ветеранської організації.
  • Затвердження плану на 2019 р.

Після заслуховування звіту голови ветеранської організації Скляренко В.М.
виступили  Вільшанський сільський голова Мельніков М.В., та голова Недригайлівської районної ветеранської організації Кріпак В.Я. Після чого було присвоєно голові Вільшанської первинної організації ветеранів, звання почесний голова.