ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ НАДАЛИ АДРЕСНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУНА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ

Дата: 10.05.2019 13:04

Приділяючи багато уваги адресній, тобто призначеній конкретним верстам населення, допомозі, фахівці юстиції разом з працівниками Центру з надання безоплатної правової допомоги завітали до Управління соціального захисту населення у місті Тростянець, де спілкувалися з соціально незахищеними категоріями громадян та людьми похилого віку.

Під час правових консультацій присутніх загалом цікавили різні питання, у тому числі спадкових справ, пільгового забезпечення, оформлення субсидій, оформлення договорів оренди землі.

Варто зазначити, що громадяни виявили зацікавленість й до кампанії «Відповідальне батьківство», розгорнутої Міністерством юстиції України в рамках всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Так, особлива увага приділялась питанням, на які відповідають новели закону #ЧужихДітейНеБуває, в тому числі щодо оформлення аліментів, відповідальності за їх несплату, а також про мінімальний гарантований розмір аліментів на дитину, який, до речі, складає 50% від прожиткового мінімуму і на початок 2019 року становить:

• для дітей до 6 років – 779,50 гривень;
  • для дітей від 6 до 18 років – 972 гривні.