НА ПУТИВЛЬЩИНІБАТЬКО ЗГАДАВ ПРО ВИПЛАТУ АЛІМЕНТІВ, КОЛИ ЙОГО ОБМЕЖИЛИ В ПРАВІ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН

Дата: 15.05.2019 15:12

Одним із пріоритетних напрямків органів юстиції є питання стягнення заборгованості по аліментах. На допомогу правникам приходить ініційований Міністерством юстиції закон #ЧужихДітейНеБуває, який містить ряд тимчасових обмежень, що мотивують боржників сплачувати аліменти.

В Путивльському районі батько Олександр близько 2 роківне сплачував аліменти своїй дитині та заборгував майже 39 тисяч гривень. Відповідно до чинного законодавства, державним виконавцем були внесені дані про чоловіка до Єдиного реєстру боржників (erb.minjust.gov.ua), накладено арешт на все рухоме та нерухоме майно та застосовані обмеження, в тому числі у праві виїзду боржника за кордон. До речі, саме цей захід примусу змусив мешканця Путивльщини сплатити всю суму боргу, адже йому потрібно було у справах виїхати за межі України.

Варто зазначити, що на користь дітей Сумщини з початку 2019 року було стягнуто 55 мільйонів гривень аліментів.