Переатестація «народного» аматорського жіночого вокального ансамблю «Візерунок» Комишанського сільського будинку культури

Дата: 17.05.2019 10:55

16 травня 2019 року у приміщенні Комишанського сільського будинку культури відбувся творчий звіт жіночого вокального ансамблю «Візерунок» під керівництвом Мірошниченко Ольги Іванівни Комишанського сільського будинку культури з нагоди підтвердження почесного звання «народний» аматорський колектив. На звітний концерт були запрошені представники обласної атестаційної комісії, а саме: головний спеціаліст відділу культурно-мистецької діяльності і навчальних закладів Коршак Т.М., Капля (Велитченко) М.В. методист з організаційного забезпечення  культурно-масових заходів, керівник народної аматорської студії естрадного вокалу,Дейнека  Іван Григорович займав посаду директора у організаціях: "ДЕЙНЕКА", Сумське обласне обєднання НАЦІОНАЛЬНОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МУЗИЧНОЇ СПІЛКИ, комунальний  заклад Сумської районної ради – саудівська дитяча школа  мистецтв.

Аматорський вокальний ансамбль «Візерунок» - невід’ємна частина культурного сьогодення Вільшанської громади, до його складу входять восьмеро жінок, кожна з яких має певний досвід сценічної роботи в сольних виступах, в дуетних номерах та інших ансамблевих формах роботи. Відповідаючи повністю своїй назві, ансамбль дійсно зачаровує  голосами, майстерністю виконання чудово підібраного репертуару та красивими костюмами.

На розгляд атестаційної комісії було запропоновано 15 номерів різножанрової вокальної літератури, але  більше номерів концертної програми було приурочена до Дня вишиванки.

Враховуючи успішно підготовлену концертну програму, художню спрямованість та жанрово-стилістичну різноманітність репертуару,  члени обласної атестаційної комісії висловили свою готовність рекомендувати колегії Департаменту культури  Сумської обласної державної адміністрації присвоїти вокальному ансамблю «Візерунок» почесне звання «народний аматорський колектив».