ОДРУЖИЛИСЯ ЗАХИСНИКИ ВІТЧИЗНИ

Дата: 20.05.2019 11:53

Молодята у камуфляжній формі сьогодні одружилися в ошатній залі ОPEN SPASE обласного центру.
Подружжя Олексій і Тетяна мешкають у Лебединському районі, а от своє рішення створити родину реалізували у Сумах, скориставшись сервісом «Шлюб за добу». Сьогодні вони подали заяви і вже мають на руках Свідоцтво про шлюб. Такий сучасний зручний сервіс від Мін'юсту дуже часто використовують бажаючі одружитися, а цій молодій парі, яку кличе обов’язок на службу, тим паче було комфортно.

Щиро вітаємо молодих, які захищають територіальну цілісність України в цей непростий час.
Миру та благополуччя бажаємо подружжю, а за зручними і комфортними послугами пропонуємо звертатися до органів юстиції, яка сьогодні готова надавати їх у нових форматах: від одруження за добу до отримання послуг, пов?язаних з народженням дитини, завдяки ініційованому законопроекту “Електронне малятко”.