РОЗМАЇТТЯ КОЛЬОРІВ ТА ПРАВОВИХ ЗНАНЬ – В ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ КОНКУРСУ МАЛЮНКІВ

Дата: 20.05.2019 11:55

Розмаїттям кольорів та правових знань наповнені малюнки малечі Сумщини, яка долучилася до ініційованого Міністерством юстиції України Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО!», присвяченого до Дня захисту дітей.
Експертній комісії дуже складно обрати найкращі роботи юних художників, адже всі малюнки заслуговують на увагу. Так, малеча в картинках розкрила й поняття права на родину, освіту, відпочинок, належну медичну допомогу тощо.
Варто зазначити, що конкурс проводився в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО»» з метою розвитку морально-етичних якостей дітей, формування у молодого покоління позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини.