ЦЕНТР ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ У СУМАХ: ЗА 4 МІСЯЦІ РОБОТИ ПРИЙНЯТО ПОНАД 2 ТИСЯЧІ ГРОМАДЯН, НАДАНО БІЛЬШЕ 4 ТИСЯЧ ПОСЛУГ

Дата: 27.05.2019 09:01

В Сумах сучасний, зручний та комфортний офіс європейського зразка Центр виконання рішень, який запрацював наприкінці січня 2019 року, встиг прийняти понад 2 тисячі громадян та надати більше ніж 4 тисячі послуг.

«Впроваджуючи новації Міністерства юстиції України, ми активно працюємо в напрямку забезпечення громадян зручним сервісом у сфері примусового виконання судових рішень. Створюються сучасні та комфортні умови для отримання мешканцями Сумщини спектру всіх послуг в такій непростій сфері, як виконання судових рішень. Результати перших місяців роботи Центру виконання рішень говорять за себе – прийнято більше 2 тисяч осіб, надано фахівцями понад 4 тисячі послуг», - зазначає керівник юстиції Сумщини Ірина Свистун.

Нагадаємо, що Центрвиконання рішень забезпечує:

• прийняття документів про примусове виконання рішень та інших документів виконавчого провадження за принципом екстериторіальності;
  • надання відомостей сторонам щодо виконавчих впроваджень у межах усієї території України;
  • ознайомлення сторін з матеріалами виконавчого впровадження;
  • надання допомоги в оформленні документів;
  • надання інформаційної допомоги та консультацій;
  • електронні сервіси (онлайн-оплата боржником заборгованості, електронна комунікація, QR-код тощо);
  • зручність, комфортність, прозорість за принципом «єдиного вікна», якісні та належні умови прийому громадян.

Офіс працює за адресою: місто Суми, вулиця Петропавлівська, 75. Послуги доступні для всіх жителів Сумської області.Консультація за телефоном (0542) 655-545.