90 років виповнилось жительці села Великі Будки

Дата: 10.06.2019 08:14

Хай весни летять до Вас журавлями,

Щоб Ви не старіла і ще довго з роками.

Бажаєм добра і тепла,

Щоб усі незгоди згоріли дотла,

Здоров’я і щастя ми зичим без ліку,

Радощів і довгого-довгого віку.

8 червня 2019 року 90-й день народження відзначила жителька села Великі Будки Кононенко Анастасія Сергіївна
Із цієї нагоди до оселі Анастасії Сергіївни, щоб поздоровити ювілярку, завітали в. о. старости Великобудківського старостинського округу Демиденко Олексій Миколайович, секретар Вільшанської сільської ради Криштоп Світлана Василівна, начальник відділу праці та соціального захисту Дремова Людмила Михайлівна, начальник відділу культури та туризму Подоляка Лариса Миколаївна. Гості поспілкувалися з жінкою, вручили їй подарунок і квіти, побажали міцного здоров’я, щастя, добра, подякували за сумлінну та багаторічну працю в місцевому колгоспі, вагоми й особистий внесок у розвиток сільського господарства, належн виховання дітей, формування високих духовних та моральних якостей.

Анастасія Сергіївна подякувала гостям за тепло і увагу. Зі слів бабусі стало зрозуміло, що для довгожителів не досить важливі дорогоцінні подарунки, як увага від місцевого керівництва. Так, вони відчувають себе не забутими людьми, котрі зробили чимало корисних справ для свого рідного краю.

Тож, зі святом Вас, Анастасія Сергіївно! Нехай доля зігріває Вас міцним здоров'ям, безмежним щастям, душевною рівновагою. Радості і благополуччя Вам на довгі щасливі роки.