БАТЬКО НА СУМЩИНІ ЗУМІВ КУПИТИ КВИТОК ЗА КОРДОН ТІЛЬКИ ПІСЛЯ СПЛАТИ БОРГУ

Дата: 07.06.2019 09:50

Кожна дитина потребує піклування, але, нажаль, не кожна має змогу його отримати. Для таких батьків, які умисно не бажають приділяти увагу своїм дітям, був ініційований Міністерством юстиції України пакет законів #ЧужихДітейНеБуває, основним завданням якого є відновлення прав підростаючого покоління.

Так, мешканець Тростянеччини тривалий час знаходився осторонь від дитини та не бажав витрачати необхідних зусиль дляїї виховання.Спеціалістами юстиції щодо неплатника аліментів були застосовані дієві заходи правового характеру.Так, сплатити заборгованість у розмірі 22 тисяч гривень чоловіку довелося під впливом тимчасових обмежень, зокрема–у праві виїзду за кордон.

«Як з’ясувалось, тростенчанин Олександр часто в справах виїжджав за межі України, тому саме обмеження в праві перетину кордону стало вирішальним – чоловік погасив всю заборгованість, а державні виконавці вкотре поновили права дитини», - зазначила керівниця обласної юстиції Ірина Свистун.