ЛІТНІ КАНІКУЛИ – ЧАС ДЛЯ ЦІКАВИХ ТА ПІЗНАВАЛЬНИХ ЗАХОДІВ

Дата: 14.06.2019 13:15

Організація якісного дозвілля є необхідною складовою розвитку кожної дитини. Надзвичайно важливо поєднати шкільну програму навчання з програмою відпочинку, яка б дозволила пізнати корисну інформацію в цікавій та доступній формі.

Фахівці юстиції, впроваджуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», відвідали міську бібліотеку, де провели для вихованців одного із пришкільних таборів цікавий захід. Його метою було доведення малечі в ігровій формі інформації про їх права, поняття булінгута способи захисту від нього.

В ході заходу увагу дітей було акцентовано на недопущенні байдужої поведінки, у разі, якщо вони стали свідками цькування. До речі, алгоритм протидії булінгу простий:

• спробувати припинити цькування;
  • обовязково повідомити дорослим про ситуацію, що склалася;
  • у разі бездіяльності– звернутися в поліцію.

Правильно вибрані форми та методи викладання правових знань  завжди залишать слід у свідомості будь-якої людини,тому юстиція Сумщини постійно створює креативні підходи для донесення різним верствам населення важливоїінформації.