ОБМЕЖЕННЯ СПРАЦЮВАЛИ, ДИТИНА У ГЛУХОВІ ОТРИМАЛА 15 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Дата: 14.06.2019 13:17

Закон #ЧужихДітейНеБуває надав реальні інструменти захисту прав дітей на вчасне і повне отримання аліментів. Обмеження, що накладаються на батьків, які не сплачують аліменти, виявилися ефективним засобом впливу.

З початку року на користь дітей Сумщини  стягнуто більше 66 мільйонів гривень. У цій цифрі і 15 тисяч гривень від батька з Глухова, який не сплачував аліменти 13-річному сину Єгору. Імпульсом до сплати стали обмеження: тільки-но державні виконавці внесли прізвище чоловіка до Єдиного реєстру боржників та наклали арешти на рахунки в банківських установах, на все рухоме та нерухоме майно, борги перед дитиною були погашені повністю.

До речі, на Глуховщині діти в цьому році отримали 4 мільйони гривень аліментів.