Поліцейський офіцер громади

Дата: 18.06.2019 14:28

14 червня у Недригайлівській селищній раді відбулася зустріч за участю старшого інспектора з особливих доручень відділу дільничних офіцерів поліції УПД в Сумській області Ірини Макушенко, Недригайлівського селищного голови Ігоря Остапчука, заступника селищного голови Валентина Акімова,  Вільшанського сільського голови Михайла Мельнікова.

Під час зустрічі відбулося обговорення проекту «Поліцейський офіцер громади», де йшлося про функції поліцейського офіцера громади, з’ясовувалися проблемні питання роботи дільчих інспекторів, серед яких – велика територія обслуговування, слабке матеріально-технічне забезпечення та інші. Проект передбачає створення посади поліцейського офіцера громади і буде реалізовуватися поетапно, починаючи з ретельного відбору кандидатів, їх навчання, організації роботи служби. Як зазначила Ірина Макушенко, «…поліцейський офіцер має бути частиною громади, відгукуватися на потреби населення, залучати населення для вирішення питань, пов’язаних з публічною безпекою, звітуватися про свої дії та результати роботи».