БАГАТОДІТНИЙ БАТЬКО ЗАБОРГУВАВ ДОНЬКАМ 25 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ

Дата: 21.06.2019 14:14

В Білопільському районі Сумщини багатодітний батько впродовж декількох років не сплачував донькам аліменти та накопичив борг в розмірі майже 25 тисяч гривень. Згадати про свій батьківський обов’язок чоловіка змусили санкції ініційованого Міністерством юстиції України закону #ЧужихДітейНеБуває.

«Відновити економічні права Вікторії, Дарини та Христини вдалося завдяки обмеженням мешканця Білопільського району в праві виїзду за кордон, керування транспортирними засобами, полювання та користування зброєю. Дізнавшись про це, чоловіку нічого не залишалось як сплати всю суму боргу, яка становила майже 25 тисяч гривень, - розповіла очільниця юстиції Сумщини Ірина Свистун. - Своєрідні важелі впливу в вигляді обмежень, передбачені чинним законодавством, допомагають державним виконавцям боротися зі злісними неплатниками аліментів».

До речі, з початку 2019 року на користь дітей, які мешкають в Сумській області, вже стягнуто 70 мільйонів гривень.