Червневий день відлунює святково, чарівними передзвонами випускного вальсу…

Дата: 26.06.2019 11:48

25 червня у Вільшанській школі пройшов випускний вечір - десять учнів закладу отримали путівку в доросле життя.

Перед святкуванням випускники 2019 року  разом зі своїми батьками відвідали місцевий храм, де отець Анатолій благословив їх на подальшу самостійну путь.

Традиційний вальс і флешмоб від випускників, найщиріші слова вітань та найкращих побажань від директора школи В.О. Захарченко,  Вільшанського сільського голови М.В. Мельнікова, начальника відділу освіти, молоді та спорту Вільшанської сільської ради Токаренка О.І.  та батьків випускників, виступи казкових героїв перепліталися із чарівними переливами пісень та словами ведучих.

І знову школа,  у черговий раз,  випустила зі своїх стін дорослих дітей, маючи впевненість, що доля буде для них щедрою на добро, достаток,  радість і любов.