РОЗЛУЧЕННЯ НЕ ПРИВІД НЕХТУВАТИ ТУРБОТОЮ ПРО ДИТИНУ

Дата: 03.07.2019 15:03

Розлучення батьків завжди залишає неприємний слід у свідомості будь-якої дитинита впливає на її подальший розвиток. Добре, коли батько та мати

спокійно припиняють свої стосункита продовжують виховання свого чада, не звертаючи уваги на особисті образи.

Жителю Глухівщини не вдалося досягти подібного балансу у сімейних відносинах після розлучення з дружиною. Наслідком чого стало ігнорування дитини та її життєвих потреб. Чоловік сподівався, що колишнє життя його більше не потурбує, але згадати про родину змусили фахівці юстиції Сумщини. Прізвище неплатника було внесенодо Єдиного реєстру боржників  https://erb.minjust.gov.ua/, накладено арешт на банківські рахунки та майно. Позитивної реакції довго чекати не довелося, після застосування заходів примусу, батько схаменувся та в повному обсязі погасив заборгованість, що складала майже 4 тисячі гривень.

Ініційовані Міністерством юстиції України новели пакету законів #ЧужихДітейНеБуває вміло відчиняють двері до порозуміння у будь-яких конфліктах та не дозволяють дорослим порушувати права малечі.

З початку 2019 року глухівським дітям було повернуто 4,3 мільйона гривень аліментних коштів.