АРЕШТОВАНІ БАНКІВСЬКІ РАХУНКИ ЯК СПОСІБ ПОГАШЕННЯ АЛІМЕНТНОГО БОРГУ

Дата: 15.07.2019 11:01

Байдужість мешканця Тростянеччинизмусила його зазнатиутиску, передбаченого санкціями пакету законів #ЧужихДітейНеБуває.Бувши впевненим, що колишня дружини сама зможе виховати дитину, батько перестав хвилюватися про добробут своєї доньки.

Накопичений борг у розмірі 12 тисяч гривень став показником рівня батьківської безвідповідальності. Знизити напругу у сімейних відносинах взялися фахівці юстиції Сумщини.Правникинаклали арешт на майно та кошти боржника, а також винесли постанови про тимчасові обмеження.

До речі, саме фінансові важелі впливу сприяли погашенню заборгованості в повному обсязі. Арештовані державними виконавцями банківські рахунки, на яких знаходилось 9 тисяч гривень, сприяли відшкодуваннюбільшоїчастининесплачених аліментів. Залишок боргу, а це 3 тисячі гривень, чоловік сплатив вже самостійно, оскільки просто не мав більше бажання миритись із застосованими до ньогозаходами примусу.