Вільшанська громада
Сумська область, Роменський район

БОРГ ПЕРЕД ДИТИНОЮ – ЦЕ НЕ ВОДА НА СОНЦІ, З ПОВНОЛІТТЯМ НЕ ЗНИКНЕ

Дата: 12.08.2019 14:18
Кількість переглядів: 419

З появою пакету законів #ЧужихДітейНеБуває, ініційованого Міністерством юстиції України, з’явилися дієві важелі впливу на неплатників аліментів. Борги перед дітьми почали погашатися значно швидше, а у зв’язку із застосуванням до безвідповідальних батьків заходів примусу, зросли гарантії вчасних виплат у майбутньому. Також не залишаються без уваги батьки, які вважають, що повноліття дитини – це межа, минувши яку борги зникають, а фінансова допомога не є обов’язковою.
Спосіб життя, який обрав для себе мешканець Білопільщини, далеко не відповідає загальноприйнятим нормам суспільства. Наявність двох дітей, які потребують уваги та піклування не змусила чоловіка влаштуватися на роботу та припинити зловживати спритними напоями.
Донька та син довго чекали на турботу батька, але зміни відбувалися лише у сумі боргу, який зростав з кожним днем. Повноліття дітей було гарною новиною для чоловіка, оскільки він вважав, що його роль у житті чад більше непотрібна. Крапку на байдужому ставленні чоловіка до доньки та сина поставили фахівці юстиції Сумщини, коли застосували до нього всі необхідні заходи впливу.
Винесені правниками постанови про обмеження чоловіка у правах та звернене стягнення на дохід, який він отримує від надання майна в оренду сільгосппідприємству, зменшили заборгованість перед сім’єю майже на 11 тисяч гривень. 
Загалом на Сумщині стягнуто понад 92 мільйони гривень заборгованості, в тому числі діти Білопільщини отримали майже 4 мільйони гривень аліментних коштів.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь