Вивчали зміни законодавства у сфері земельних питань

Дата: 19.09.2019 11:05

17 вересня 2019 року у Сумському Центрі розвитку місцевого самоврядування пройшов тренінг на тему: "Адаптація до змін законодавства у сфері просторового планування" для представників з ОТГ Сумської області, спеціалістів з земельного, просторового та стратегічного напрямку об'єднаних громад за участю Oleksandr Hnitetskyi, експерта з просторового планування Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

Учасники навчального заходу обговорили алгоритм створення громадських пасовищ та алгоритм проведення аукціонів, питання незареєстрованої колективної власності, а також відбувся корисний обмін інформацією у форматі "питання-відповідь"

Землевпорядники із різних ОТГ Сумщини стали частиною профільної комунікаційної мережі України під керівництвом національного експерта з просторового планування Олександра Гнітецького

Вільшанську сільську раду на заході представив начальник відділу земельних відносин, архітектури, житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій та комунальної власності сільської ради Олександр Кущенко.