ШВИДКО, ЗРУЧНО ТА БЕЗКОШТОВНО: У СУМАХ ЗАКОХАНІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ ПОЄДНАЛИ ДОЛІ

Дата: 20.09.2019 14:03

Сьогодні закохані захисники нашої країни Володимир та Віталіна подали заяви і вже мають на руках Свідоцтво про шлюб. Втілити свої мрії в життя та одружитися цього ж дня молодятам допоміг зручний та комфортний сервіс «Шлюб за добу» від Мін’юсту. До речі, послугу захисники територіальної цілісності України отримали безкоштовно.
Разом з тим, сьогодні по всій території країни проходить весільний мара
фон кохання «Давай зробимо цю осінь особливою…». Магічна комбінація чисел – 19.09.2019 – привабила багато закоханих сердець і на Сумщині.
Зичимо молодятам добробуту та миру, нехай спільний шлях кожної пари буде світлим і щасливим.

#МінЮст #ЮстиціяСумщини #ДРАЦС_2019
#Давай_зробимо_цю_осінь_особливою