ВИЇЗНИЙ ОФІС ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ ОХОПЛЮЄ НОВІ ГОРИЗОНТИ

Дата: 27.09.2019 08:23

Жителі віддалених куточків Сумщини отримали чудову змогу поспілкуватися з фахівцями юстиції Сумщини та місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги. Цього разу виїзний офіс юстиції завітав до населеного пункту Сад Сумського району.

Відкрита мобільна точка привернула увагу громадян, які одразу розпочали спілкування з юристами. Діалог з правниками надав відповіді мешканцям на актуальні питання. Здебільшого люди потребували допомоги у роз’яснюваннях питань пов’язаних зі сплатою аліментів, оформленням земельних ділянок для підсобного господарства, переоформленням житла та порядком отримання спадщини (паю) та консультації в частині реєстрації актів цивільного стану.

До речі, у виїзному офісі юстиції Сумщини громадянам надаються такі послуги:

• прийняття та видача виконавчих документів і документів виконавчого  провадження за принципом екстериторіальності в межах області;
  • перевірка інформації в Єдиному реєстрі боржників;
  • надання сторонам виконавчого провадження відомостей з Автоматизованої системи виконавчого провадження в межах всієї України;
  • прийняття заяви про державну реєстрацію (розірвання) шлюбу, реєстрацію зміни імені;
  • видача витягу з державного реєстру актів цивільного стану про
    народження, про шлюб (розірвання шлюбу), витягу про зміну імені;
  • надання інформаційної допомоги та правових консультацій;
  • допомога в оформлені документів, заяв, звернень.