Свято відваги і мужності
Я звертаюсь ночами до Бога, та молюся за твоє життя. |
14 жовтня наша країна відзначає День захисника України. Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами.
Напередодні свята, 13 жовтня, у Великобудківському сільському будинку культури відбувся святковий концерт до Дня захисника України «Козаки,українські козаки і до бою і до танців мастаки». Це свято засноване в нелегкі часи для вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.
Сьогодні багато представниць жіноцтва пов’язують своє майбутнє з військовою службою. І в Великобудківському співочому колективі є жінка,яка служить в збройних силах України - це Демченко Оксана. Жіночий вокальний ансамбль «Перлина» Оксану привітали подарунком та чудовою піснею. Кожен народ оспівує свою землю, захищає і славить свою країну. Цього дня зі сцени звучало чимало пісень про мужність, відвагу та любов до рідної України у виконанні ансамблю, солістів, дітей.
Щирі оплески, святкова атмосфера, що панувала у залі, на сцені та за її лаштунками – все це додало гарних вражень і зробило концерт пам’ятною подією.
Вітаємо усіх із Днем захисника України, з Днем Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці та бажаємо кожному миру, злагоди та єдності у рідній державі.