Запалили свічку пам’яті!

Дата: 25.11.2019 10:34

Україна і світ вшанував  пам’ять жертв Голодомору 1932—1933 років. Мільйони загиблих, тисячі ненароджених, понівечені людські долі, виснажена душа українського народу — це безпрецедентний злочин у світовій історії. Масштаб цієї трагедії важко осягнути і неможливо зрозуміти. Ім’я їй — Голодомор. Її суть — геноцид.

У останню суботу листопада в Україні вшановують пам'ять жертв голоду, штучно організованого радянською владою. Цьогоріч цей день випадає на 23 листопада.  З нагоди Дня пам'яті жертв Голодомор  вільшанська громада    запалила  свічки в пам’ять про невинно убієнних, відбулися мітинги-реквієм . В бібліотеках, клубних закладах пройшли перегляди літератури, години пам’яті і скорботи.

Присутні вшанували закатованих голодом жертв геноциду українського народу хвилиною мовчання.