СЕРВІСИ ВІД МІН’ЮСТУ СТВОРЮЮТЬ НЕЗАБУТНІ РОДИННІ СВЯТА

Дата: 20.11.2019 08:39

Родинні свята не тільки скріплюють стосунки членів сім’ї, а й наповнюють життя незабутніми моментами і враженнями. Саме через це сучасні сервіси від Міністерства юстиції України покликані покращувати та робити більш комфортними свої послуги, створюючи для громадян найкращі спогади.

Понад рік тому, у магічну комбінацію чисел – 08.08.2018 – Олександр та Ірина долучилися до тематичного весільного марафону, ініційованого Мін’юстом. Тоді молодята у присутності рідних та друзів пообіцяли тільки примножувати своє кохання.

Закохана пара стримала своє слово – на світ з’явилася маленька Дар’я. Відзначити значну та щасливу подію, не відлучаючись від родини ні на мить, сумчанам допоміг ще один комфортний сервіс від Міністерства юстиції – видача свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку. Урочисто, з найщирішими привітаннями молоді батьки отримали від працівників юстиції Сумщини перший документ своєї донечки.

Нехай у цій родині завжди панує любов, злагода, єдність та взаємоповага!