АРЕШТОВАНА ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА ПОКЛАЛА КРАЙ 50-ТИСЯЧНОМУ БОРГУ ПЕРЕД ДИТИНОЮ

Дата: 21.11.2019 10:40

Чинне законодавство знаходить засоби впливу на кожного боржника, залишаючи позаду навіть довготривале байдуже ставлення до підростаючого покоління.

На Буринщині переконатися в силі закону мав змогу ще один неплатник, який заборгував своєму чадові 50 тисяч гривень аліментів. Так, стосовно несумлінного батька фахівці юстиції Сумщини винесли постанови про тимчасові обмеження у правах, а також застосували штрафні санкції, внаслідок чого борг чоловіка збільшився до майже 60 тисяч гривень.

Варто зазначити, що покласти край байдужому ставленню до дитини довелося саме арештованій земельній ділянці буринчанина – бажаючи вільно розпоряджатися своєю землею, батько погасив борг у повному обсязі та почав сумлінно сплачувати аліментні кошти.