ОНОВЛЕНЕ Й ДІЄВЕ ЗАКОНОДАВСТВО – ЕФЕКТИВНЕ ЗНАРЯДДЯ У БОРОТЬБІ ЗІ ЗЛОЧИННІСТЮ

Дата: 27.11.2019 09:06

Одним із напрямків діяльності правоохоронних органів є боротьба із рейдерством, тобто із незаконним захопленням або недружнім поглинанням підприємств. Законопроєкт № 1056-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності» розширив коло антирейдерських заходів та значно убезпечив власність від протиправних посягань.

Законодавче нововведення, як виключає, так і змінює деякі існуючі норми у законах та кодексах або ж додає до них нові. Тепер для реєстрації прав на нерухоме майно нотаріусам та державним реєстраторам необхідно скористатися не лише кваліфікованим електронним підписом, але й підтвердити рішення за допомогою Google-ідентифікації з використанням одноразового пароля.

Також варто зазначити, що зміни, котрі були ініційовані Міністерством юстиції, мають на меті знизити кількість випадків протиправного заволодіння майном та створити більш прозорий контроль за діяльністю реєструючих органів.