ЗАВДЯКИ «СЕТАМ» ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ БУЛО ПОВЕРНУТО МАЙЖЕ 30 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ БОРГУ

Дата: 11.12.2019 08:38

Бувають випадки, коли навіть факт відкриття виконавчого провадження не спонукає боржника виконати свій обов’язок  щодо погашення заборгованості перед стягувачем. У таких ситуаціях справу допомагають вирішити правові механізми, котрі позитивним чином впливають на розв’язання непорозумінь.

Так сталося з одним із підприємств на Конотопщині, яке заборгувало Пенсійному фонду понад 28 тисяч гривень і виконувати рішення суду про повернення даної заборгованості не поспішало. Проте уникнути відповідальності все ж таки не вийшло. Спеціалісти юстиції Сумщини виявили у боржника рухоме майно, яке у подальшому було описане та реалізоване через систему електронних торгів арештованим майном – «СЕТАМ».

Вдала угода, під час якої було продано активи підприємства, допомогла захистити економічні права державного органу, повернувши йому борг у повному обсязі.