«Іще недавно з хлопцями ти грався, тримав в руках з пластмаси автомат. Із вечорниць додому повертався. А вчора був уже солдат. Сьогодні серце вирвали у мами. Бо більше ти ніколи не прийдеш, не пробіжиш знайомими стежками, додому дівчини не приведеш…»

Дата: 16.01.2020 15:03

18 березня 2019 року горе увійшло  у родину Керечанинів, біль стискає серце усіх, хто знав Євгена, гірко плаче за загубленим молодим життям душа кожного мешканця Вільшанської громади.

Сьогодні, 16 січня 2020 року, в стінах Деркачівської філії Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів  родина загиблого  військового 54-ої  окремої механізованої бригади ЗСУ Євгена Керечанина   отримала орден «За Мужність» ІІІ ступеня, котрим  його  було  нагороджено  посмертно.

На заході були присутні рідні, друзі, односельці, учні Деркачівської філії та гості району і області.

Емоції переповнювали кожного, а у тих, хто брав слово, тремтів голос від хвилювання. Із промовами виступили чимало людей. Зокрема, голова РДА Панченко С.М., голова Районної ради Нанка І.В.,  в.о. старости  Деркачівського старостинського округу  Дяченко Ю.І., завідуюча Деркачівської філії Кущ О.І., класний керівник Євгена,Кобзиста В.І. .  Орден зі словами подяки за виховання сина вручив батькові загиблого  воїна, заступник Сумського обласного міського комісара Євген Олександрович Варламов.

Свої проникливі поетичні рядки  прочитала від мешканців села Олесеєнко А.П.. Після урочистого заходу всі присутні відвідали могилу солдата де хвилиною мовчання  та квітами  присутні висловили шану загиблому земляку, а також усім бійцям, котрі так і не повернулися додому.