"А той третій празник-святе Водохреща"

Дата: 21.01.2020 11:45

19 січня-Богоявленням-Хрещенням Ісуса в річці Йордан закінчився цикл Різдвяних свят.В цей день в Деркачівському сільському будинку культури відбулося дитяче святково-обрядове дійство "А той третій празник-святе Водохреща",яке проводилось спільно з дітьми Сумської недільної школи "Жива Надія".Учасники любительського об'єднання "Умілі руки,гуртка солістів-вокалістів та учнів Деркачівського філії Вільшанської ЗОШ 1-3ступенів відтворили звичаї і обряди українського народу (колядки,щедрівки,посівання.)Гарячими оплесками глядачі зустріли учасників драматичного гуртка з інсценізацією"Різдвяний настрій".А також лунали пісні про Україну,Різдво у виконанні дітей недільної християнської школи.Кожна дитина отримала подарунок від благодійного фонду "Нові вершини."Свято закінчилось чаюванням із солодощами.Дякую всім учасникам заходу за святковий настрій,благодійному фонду та учням недільної школи за співпрацю.