"І обнялися береги одного, вічного народу!"

Дата: 23.01.2020 14:54

22 січня -  особливий день в історії  України. 101 рік тому  Директорія  Української  Народної  Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину  українську державу, і саме цей день, прийнято  відзначати як свято – День Соборності  України.

З нагоди цієї важливої історичної дати у Вільшанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведена виставка творчих робіт «І обнялися береги одного, вічного народу!», на яку представлені роботи з дерева, бісеру, паперу, вишивки, панно із ниток і цвяхів у вигляді серця, аплікації. А учні 1-4 класів підготували презентацію малюнків «Україна очима дітей».

Біля учнівських робіт оформлена  виставка - панорама «Єдина Україна», де   представлена література, що висвітлює тернистий шлях від минувшини до сьогодення.

Бібліотекар Фененко С.М.  розповіла старшокласникам про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу.

Учні початкових класів взяли участь в акції «Від серця до серця», даруючи  паперові сердечка працівникам школи.

А завершився день загальношкільною лінійкою «З Україною в серці».