Нарада із працівниками закладів культури Вільшанської сільської ради

Дата: 30.01.2020 10:53

29 січня відбулась нарада із працівниками закладів культури Вільшанської сільської ради: директорами будинків культури, керівниками художніми, бібліотекарями.
Під час засідання висвітлювались питання організації бібліотечної роботи, клубної роботи, зокрема, проведення масових заходів та участь творчих колективів в тих чи інших концертах, конкурсах, фестивалях.
Основний акцент було зроблено на модернізацію клубної діяльності на селі, збереження та зміцнення матеріальної бази, поліпшення ефективності роботи клубних закладів, бібліотек на основі поєднання традиційних та новітніх форм і методів культурно-дозвіллєвої діяльності.
На завершення наради бібліотекар Вільшанської сільської бібліотеки Канівець В.М. провела хвилину спогад «Герої Крут. Трагічні події 29 січня 1918 року» та ознайомила з книжковою виставкою «Понад усе вони любили свій рідний край». Бібліотекарі разом з клубними працівниками вшанували пам'ять Героїв Крут хвилиною мовчання.
Нарада пройшла в конструктивній та позитивній атмосфері.