90-річний ювілей

Дата: 05.02.2020 08:31

Пропливає долі неспокійна річка,
А за нею линуть роки-журавлі!
Ось і загорілася вже 90-та свічка
Вам на ювілейному столі!
4 лютого 2020 року в селі Великі Будки свій 90-річний ювілей зустріла Демиденко Наталія Матвіївна.
Зі словами теплих привітань, квітами та подарунками до Демиденко Наталії Матвіївни завітали сільський голова Вільшанської сільської ради М. В. Мельніков, в.о. старости Великобудківського старостинського округу О.М.Демиденко, начальник відділу праці та соціального захисту Вільшанської сільської ради Дремова Л.М..
Гості привітали ювілярку та побажали, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не згасав, близькі люди радували своєю турботою та увагою. Щоб кожен день дарував радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.Попри поважний вік, бадьора та енергійна ювілярка радо ділилась спогадами про своє життя, розповідала гостям про свою родину.
Іменинниця дякувала гостям за вітання, турботу і увагу. «Завжди приємно, що тебе пам‘ятають і не забувають» - зі сльозами на очах говорила ювілярка.