УВАГА!!! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНИМИ - ШАХРАЇ!

Дата: 12.02.2020 10:03

Виконавчий комітет Вільшанської сільської ради інформує громадськість про те, що останнім часом активізувалась діяльність шахраїв-аферистів, які злочинним шляхом намагались видурити в населення під різним приводом кошти або винагороду під видом продажу нерухомості.

Зловмисники телефонують на мобільний телефон, представляються працівниками місцевих рад, міським,  селищним або сільським головою та виконуючими обов’язки старост по старостинських округах, депутатами тощо,  та пропонують купити нерухоме майно.

Повідомляємо, що жодних дій з продажу майна за дорученням сільського голови або в.о. старост працівники сільської ради не отримували та не виконують.

Отож, наполегливо радимо бути пильними та обачними, а при виявленні таких випадків шахрайства, слід негайно звертатись до місцевих органів Національної поліції, а також повідомляти Вільшанську сільську раду за номером телефону: (0545) 5-61-39, або за дресою: с. Вільшана, вул. Київський шлях,1А.