«Успіх громади напряму залежить від кваліфікованих кадрів»

Дата: 14.02.2020 14:36

Кожна громада вирішує кадрову проблему своїм методом, дехто створює більш конкурентні умови праці, деякі залучають та навчають молоді кадри. Ще одним з варіантів – є навчання працівників ОТГ. У період децентралізації влади в країні проводяться безліч навчань з підвищення кваліфікації організованих державою та міжнародними партнерами. Програма «U-LEAD з Європою» неодноразово організовувала навчання, обмін досвідом, навчальні тури до інших областей, і ми надалі будемо підтримувати об’єднані громади в цьому напрямку.

«Реформа дає величезні переваги, але скористатися ними можна лише тоді, коли є кваліфіковані кадри. Всі ми розуміємо, що не лише на Сумщині, а й по всій країні, особливо у сільській місцевості, сьогодні кадровий голод»

На даному семінарі були представники і Вільшанської ОТГ.