День Святого Валентина

Дата: 17.02.2020 08:50

14 лютого  весь світ святкував  День Святого Валентина. З нагоди цього романтичного свята в Комишанському сільському будинку культури  вирувала гарна атмосфера, оскільки він  був  прикрашений різноманітними символами кохання: сердечками, янголами, квітами, повітряними кульками, які створювали гарний настрій усім читачам комишанської книгозбірні та сільському будинку культури ,  для  дітей була проведена святково-розважальна програма «Минає все,лише любов вічна ».

Спілкуючись з дітьми, з'ясувалося, що це одне із найулюбленіших свят дітей . Бібліотекарі Сеньків М.І. та Носаль О.М. познайомили  їх з історією виникнення свята та  традиціями його святкування в різних країнах світу.

Директор комишанського сбк Юрченко А.О. для учнів провела  різноманітні конкурси, які зацікавлювали всіх присутніх : «Кохання з першого погляду», «Аукціон ніжних слів».

Щасливі посмішки на обличчях учасників свята стали справжньою нагородою для організаторів