Пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 21.02.2020 09:42

Осінь 2013 – зима 2014 року… Майдан! Снайперські кулі… Крик матері!.. Пам’ять. Вічна. Події тих лютих лютневих днів сколихнули весь світ. А нас тривожать і досі. Чому? Коли вже будуть покарані винні? Бог покарає.

Скільки вже написано печальних віршів і пісень, присвячених тим подіям, відкривають меморіальні дошки. Тільки так наш народ може віддати шану героям, які вже на небі ангелами стараються нас оберігати.

У новітню історію 18, 19, 20 лютого ввійшли чорними днями, коли беззаконно від куль снайперських відлетіли у небо трохи більше сотні білих лебедів... По телевізору на різних каналах показували, згадували той мирний Майдан. Кожен із нас робить свої висновки. Але головне, пам’ятаймо, якою ціною далися зміни.

20 лютого, згадуючи ті страшні дні, завідуюча вільшанською сільською бібліотекою  Канівець В.М.   ознайомила читачів із книжковою виставкою «Пам'ять Героїв Небесної Сотні», яка містить документальні та художні книги сучасних українських авторів про події на Майдані, а також світлини Героїв Небесної Сотні та підбірку газетних статей..