Барви рідного слова

Дата: 24.02.2020 10:27

23 лютого в  приміщенні Комишанського  сільського будинку культури, до Міжнародного Дня рідної мови, були проведені цікаві заходи, до яких долучилися діти, юнацтво та дорослі.

До уваги присутніх була представлена книжкова виставка «До рідної мови ти серцем горнись», яку підготувала бібліотекар Комишанської сільської бібліотеки Сеньків М.І..

Директор  Комишанського СБК  Юрченко А.О. організувала і провела літературно музичне свято «Всім серцем любіть рідну мову свою». Діти із задоволенням декламували вірші про мову, співали пісні та поставили сценку «Настанови матері». Бібліотекар Зеленківської сільської бібліотеки Носаль О.М. для присутніх  провела вікторину «Знавці рідного слова».

Свято мови пройшло в дружній  атмосфері, переповнені любов’ю до Батьківщини, рідної мови.