90-річний ювілей

Дата: 10.03.2020 08:39

8 - березня свій 90-річний ювілей святкувала жителька села Саєво Козельненського староститнського округу Вільшанської сільської ради Гончаренко Ульяна Пилипівна. .
Зі словами теплих привітань, квітами та подарунком до Ульяни Пилипівни завітали діловод Козельненського старостинського округу Кужель Людмила Миколаївна, депутат Вільшанської сільської ради Кріпак С.І.,соціальний працівник Мирошниченко О.Г.
Гості щиро віншували довгожительку квітами, подарунками та бажали цій сильній жінці міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини й ще довгих років життя.
Попри поважний вік, бадьора та енергійна ювілярка радо ділилась спогадами про своє життя та поділилася секретом довголіття, зазначивши що весь вік працювала і робила людям лише добро.