На всій території України для протидії коронавірус офіційно запровадили карантин

Дата: 11.03.2020 15:15

Обмежувальні заходи триватимуть три тижні.

Кабінет міністрів України, починаючи з 12 березня, вводить карантин на всій території України для протидії коронавірусу із Китая.
Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Зазначається, що Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

"На засіданні Кабінету міністрів 11 березня ухвалено рішення виділити 100 млн грн на першочергове придбання засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву. Разом із цим задля виконання цього рішення до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення".

Також уряд ухвалив рішення закупити інфрачервоне обладнання  для проведення скринінгу на відстані в міжнародному аеропорті Бориспіль.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусів:
 - уникати контактів з тваринами; не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
 -  уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
 -  регулярно і ретельно мити руки.